Nahrávání...

Seřizovač

Lokalita:

Rumburk, CZ

Divize: BENTELER Automotive
Obor: Produkce
Kariérní úroveň: Pozice vhodná pro absolventy
Typ smlouvy: Hlavní pracovní poměr / smlouva na dobu určitou / plný úvazek
Pracovní úvazek: 37,50
Požadované jazyky: Czech
Číslo nabídky: 1174

Benefity:

Ve společnosti BENTELER je možné všechno. Od podpory talentovaných pracovníků až po perspektivu mezinárodní kariéry nebo od velkorysých možností rozvoje až po příležitosti individuálního zdokonalování - ve společnosti BENTELER Vám na Vaše otázky ohledně budoucnosti dáme vždy odpověď, která se zaměřuje zcela na Vaše osobní potřeby. Všestrannost, díky níž můžete být vším. Nebo jak u nás říkáme: BENTELER makes it happen!

Vaším úkolem bude

  • práce na NC/CNC obráběcích strojích - soustruh, frézka, bruska
  • příprava materiálu
  • jednoduché programování stroje dle výkresové dokumentace
  • práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • ukončené SOU v oboru nástrojař nebo obráběč kovů
  • praxi 2 roky v oboru
  • znalost čtení technické dokumentace podmínkou
  • znalost technických materiálů - druhy ocelí, jejich použití, neželezné kovy, slitiny
  • znalost technologických postupů zpracování oceli - frézování, soustružení, broušení atd .
  • ochotu pracovat v nepřetržitém systému

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • 15 000 Kč za doporučení nového zaměstnance
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • wifi zdarma v kantýně každého závodu
  • kávu zdarma v kantýně každého závodu
  • kantýnu v závodě, 100 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den
  • závodového lékaře, vitamínové balíčky
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty

Kontaktní osoba

Lucie Colmer Kolomazníková

BENTELER Human Resources

Phone: +420 482 35-8314

Váš zaměstnavatel

Skupina BENTELER má vždy příhodnou odpověď. Protože v každé z našich divizí a na každém z našich pracovišť těžíte z velikosti a všestrannosti mezinárodního koncernu s přibližně 30 000 kolegy v 38 zemích.

Je tomu tak i v naší divizi BENTELER Automotive. Zde vznikají inteligentní řešení pro svět automobilů - a zde přicházíme jako partneři téměř všech velkých výrobců automobilů s odpověďmi na zásadní otázky, jako jsou bezpečnost, životní prostředí a účinnost. Ať již jde o karoserii, podvozek nebo motor: námi vyvíjený a vyráběnými výrobky, materiály a technologiemi udáváme neustále nový směr. Nepřebernost nápadů, díky nimž můžete být a stát se vším. Nebo jak u nás říkáme: BENTELER makes it happen!

Benefity

"Jsem zde pro Vás a budu Vás provázet na cestě k nové práci."