Betöltés...

Operátor

Hely:

Mór, HU

Division: BENTELER Automotive
Munkavégzés helye: Termelés
Foglalkozás típusa: Munkaajánlatok pályakezdők részére
Szerződés típusa: Állandó/teljes munkaidő
Munkaviszony: 38,00
Igényelt nyelvek: Magyar
Ajánlat száma: 1926

Előnyök:

Igen, a BENTELER cégben minden lehetséges. A tehetséges munkatársak támogatásától egészen a nemzetközi karrier perspektívájáig, vagy a nagyvonalú fejlődéstől egészen az egyéni tökéletesítés lehetőségéig - a BENTELER-ben minden esetben az Ön egyéni igényeire irányuló választ adunk a jövővel kapcsolatos kérdéseire. Sokoldalúság, amelynek köszönhetően bármi lehet. Vagy ahogyan nálunk mondjuk: BENTELER makes it happen!

Főbb feladatok:

  • Gyártó berendezések üzemeltetése
  • A gyártósorról érkező alkatrészek vizuális ellenőrzése
  • Kisebb javítások elvégzése
  • A munkaterület előkészítése a következő műszak részére: alapanyag, segédanyag stb.

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Monotónia tűrés
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság a több-műszakos munkavégzés vállalására (3 műszakos 8 órás munkarend)

Amit kínálunk:

  • családias környezet, 10-12 fős csoportokban való munkavégzés
  • könnyű, könnyen megtanulható tevékenység
  • cafeteria: 24.500 Ft/hó (már a próbaidő alatt is)
  • 13. havi fizetés
  • teljesítmény bónusz
  • ajánlási bónusz
  • túlóra lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes sport- és masszázs szolgáltatások, gyümölcsnapok
  • ingyenes, kiváló minőségű céges buszjáratok

Kapcsolattartó

Hudi Edina

BENTELER Human Resources

Telefonszám: +36 22 881-174

Az Ön munkáltatója

A BENTELER csoport mindig rendelkezik megfelelő válasszal. Miután Ön minden egyes üzletágon belül és minden egyes munkahelyen egy a világ 30 országában megközelítőleg 30 000 kollégát foglalkoztató konszern méretét és sokoldalúságát élvezheti.

Ez így van a BENTELER Automotive üzletágunk esetében is. Itt keletkeznek az autók világának intelligens megoldásai - és szinte a világ összes nagy autógyártójának partnereként itt lépünk be a képbe mi az olyan kérdéskörökre adott válaszainkkal, mint a biztonság, a környezet és a hatékonyság. Legyen szó karosszériáról, alvázról vagy motorról: az általunk kifejlesztett és gyártott termékek, anyagok és technológiák révén folyamatosan új irányokat szabunk meg. Ötletek végtelen sora, amelyeknek köszönhetően Önből bármi és minden lehet. Vagy ahogyan nálunk mondjuk: BENTELER makes it happen!

Előnyök

Megosztás/Nyomtatás

"Önért vagyok itt és elkísérem az új munkához vezető úton."