Nahrávání...

Production Unit Leader

Lokalita:

Jablonec nad Nisou, CZ

Divize: BENTELER Automotive
Obor: Výroba
Kariérní úroveň: Odborník
Typ smlouvy: Hlavní pracovní poměr / smlouva na dobu neurčitou / plný úvazek
Pracovní úvazek: 40.00
Požadované jazyky: Čeština; Angličtina
Číslo nabídky: 13714

Benefity: 13. plat nebo roční bonus || Czech Republic : 13. plat nebo roční bonus || Czech Republic : Atraktivní mzdové podmínky || Czech Republic : Bonus karta || Czech Republic : Docházková prémie (1 300 Kč) || Czech Republic : Dovolená (5 týdnů) || Czech Republic : Dětský letní pobytový tábor || Czech Republic : Elektronické stravenky (120 Kč za odpracovaný den) || Czech Republic : Flexible Work Schedules || Czech Republic : Home office || Czech Republic : Kantýna || Czech Republic : Mobilní telefon || Czech Republic : Notebook || Czech Republic : Parkování || Czech Republic : Rozvoj || Czech Republic : Vitamínový balíček || Czech Republic : Věrnostní odměna za každý odpracovaný rok vyplácená každý měsíc || Czech Republic : Wifi připojení v závodové kantýně || Czech Republic : Zprostředkování MultiSport karty nebo ActivePassu

Ve společnosti BENTELER je možné všechno. Od podpory talentovaných pracovníků až po perspektivu mezinárodní kariéry nebo od velkorysých možností rozvoje až po příležitosti individuálního zdokonalování - ve společnosti BENTELER Vám na Vaše otázky ohledně budoucnosti dáme vždy odpověď, která se zaměřuje zcela na Vaše osobní potřeby. Všestrannost, díky níž můžete být vším. Nebo jak u nás říkáme: BENTELER makes it happen!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE

  • řízení výrobního úseku, plánování personálu a výrobních kapacit
  • spolupráce s oddělením ME na změnových řízeních, optimalizacích a nábězích nových projektů
  • koordinování projektů trvalého zlepšování a spolupráce s oddělením CIP
  • reportování výrobních výsledků

 POŽADUJEME

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (preferována je strojírenská technologie nebo elektrotechnika)
  • angličtina středně pokročilá, umožňující komunikaci v technických tématech (komunikace v němčině vítána)
  • prezentační a komunikační dovednosti, schopnost vystoupit před větší skupinou podřízených
  • schopnost týmové práce
  • odolnost vůči stresu

UVÍTÁME

  • znalost technologie svařování hliníku
  • znalost LEAN principů (SMED, KANBAN, PULL FLOW, POKA YOKE, 5WHY)
  • uživatelská znalost práce na PC, Windows Office (Excel, Power Point), SAP, CAD (Catia, AutoCad)
  • zkušenosti s jednáním se zákazníky a dodavateli
  • znalosti z oblasti SHE, bezpečnost práce, ergonomie
  • znalosti problematiky kvality, používání atributivních měřidel, čtení technických výkresů a CMM náměrů

NABÍZÍME

  • zajímavou práci v přátelském prostředí
  • možnost profesního růstu a rozvoje technických kompetencí
  • rozšiřování a sdílení znalostí v rámci společnosti BENTELER
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené
  • roční bonus v případě dosažení dobrých hospodářských výsledků
  • věrnostní odměnu 50 Kč za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • kantýnu v závodě, 120 Kč stravenku Sodexo za každý odpracovaný den
  • zprostředkování MultiSport karty nebo ActivePassu, závodního lékaře.

DATUM NÁSTUPU: ihned nebo dle domluvy; PRACOVIŠTĚ: závod Jablonec, Belgická 4777, 466 05 Jablonec n. N.​​​​​​​

Kontaktní osoba

Michaela Vraná

BENTELER Human Resources

Phone: +420 482 35-6322

Váš zaměstnavatel

Skupina BENTELER má vždy příhodnou odpověď. Protože v každé z našich divizí a na každém z našich pracovišť těžíte z velikosti a všestrannosti mezinárodního koncernu s přibližně 30 000 kolegy ve zhruba 30 zemích.

Je tomu tak i v naší divizi BENTELER Automotive. Zde vznikají inteligentní řešení pro svět automobilů - a zde přicházíme jako partneři téměř všech velkých výrobců automobilů s odpověďmi na zásadní otázky, jako jsou bezpečnost, životní prostředí a účinnost. Ať již jde o karoserii, podvozek nebo motor: námi vyvíjený a vyráběnými výrobky, materiály a technologiemi udáváme neustále nový směr. Nepřebernost nápadů, díky nimž můžete být a stát se vším. Nebo jak u nás říkáme: BENTELER makes it happen!

Benefity

"Jsem zde pro Vás a budu Vás provázet na cestě k nové práci."